Hakkımızda

Mayer Kimya Hakkında

Mayer Kimya’nın varolma amacı sudan kaynaklı endüstriyel sorunların, müşterimize, çevremize, dünyamıza daha fazla zarar vermeden, en kalıcı ve ekonomik şekilde çözülmesidir. Mayer Kimya sadece çözüm üretir. Özellikle endüstrinin çeşitli alanlarında, daha önce kimse tarafından tasarlanmamış, entegre olabilen pratik çözümler Mayer’in sürekli gelişim stratejisinin temelidir.

Mayer geliştirdiği ürün, teknik ve ekipmanları paylaşıma açarak sektörün de kullanmasını amaçlar. Bu konuda yapılan başvurular genelde olumlu cevaplandırılır. Ayrıca sektöre yönelik, üniversitelerin arge çalıştırmalarını da destekleyen MAYER, yeni yaklaşımlar ve sorunların çözümüne yönelik yeni çözüm yöntemleri üretmektedir.

Ne İş Yaparız ?

Mayer Kimya Su Arıtma ailesi olarak, bünyemizde çalıştırdığımız 10 mühendis ve 20 tekniker sayesinde endüstriyel arıtma cihazlarının üretimini yaparız.

Elektro Deiyonizasyon (EDI), Reverse Osmosis, Ters Ozmoz, Saf Su Arıtma Cihazları, Su Yumuşatma Cihazları, Paket Arıtma ve çeşitli kimyasalların (Antiskalant, Tuz vb.) üretimini ve satışını yapmaktadır.

Mayer'i Lider Yapan Nedir ?